Çift Taraflı Bant [<< Geri]

Çift taraflı bant Taşıyıcısı OPP, PVC olan akrilik kauçuk veya hotmelt yapışkanla üretilen bantlardır. Her iki yüzeyi de yapışkanlı olan bantlardır. Bir yüzeyi normal yapışkan, diğer yüzeyi ise çıkartma kağıdı sayesinde izole edilir. Yapışkan taraf ile yapıştırıldıktan sonra, üzerine birşey yapıştırılmak istendiğinde çıkartma kağıdı çıkarılır ve uygulama yapılır.Her iki tarafında bulunan güçlü yapışkanı sayesinde iki farklı yüzeyi lamine etmeyi ve birleştirmeyi sağlar.Yapıştığı yüzeylerin aralarında kalmasından dolayı bant izi gözükmeden yapıştırmaya olanak sağlar.

INPATECH ÜRÜN ANA MALZEME YAPIŞKAN RENK KALINLIK MM. ISI DİRENCİ°C ÇELİĞE YAPIŞMASI N/cm
5985
AKRİLİK KÖPÜK AKRİLİK KIRMIZI 1mm 60 12
5903
AKRİLİK KÖPÜK AKRİLİK SİYAH 1mm 100 11,5
5904
AKRİLİK KÖPÜK AKRİLİK BEYAZ 1mm 100 13
5901
AKRİLİK KÖPÜK AKRİLİK ŞEFFAF 1mm 120 11

Çift Taraflı Bantlar, Ev dekorasyonu, deri sanayii, elektronik sanayii, otomotiv sanayii ve ağır sanayiilerde kullanılmaktadır. Genel kullanım için uygun değildir.

Çift Taraflı Köpük Bantlar Çift taraflı köpük bantlar taşıyıcısı PE olan kauçuk veya hotmelt yapışkanlı bantladır. Köpük montaj bantları kuvvetli yapışkan özelliğine sahiptir. Ayna, Tablo, Resim, gibi uzun süre kalıcı malzemeleri asmak için uygundur. Çift taraflı köpük bantlar özellikle nemli ortamlarda kuvvetli yapışkan özelliği sayesinde mutfak ve banyo gibi ortamlarda uzun süre dayanaklığını korur. Çift taraflı köpük bant montaj sırasında çivi ya da vida gibi hasar verici malzemelerin kullanılmayacağı yüzeylerde en iyi üründür.

© 2015 inpatech, tüm hakları saklıdır.